Libelula studio piękna

LAUREAT PLEBISCYTU ORŁY

Libelula studio piękna

2026 laureat konkursu2025 laureat konkursu2025 bronze2020 laureat konkursu2019 laureat konkursu2018 laureat konkursu2018 gold
9.3 (73)
Kraków, Krakowska 35
O firmie:

W centrum Krakowa znajduje się Libelula studio piękna, które zostało zaprojektowane z myślą o stworzeniu miejsca sprzyjającego kompleksowej pielęgnacji oraz równowadze. Studio charakteryzuje się spokojną atmosferą, umożliwiającą klientkom oderwanie się od codziennych obowiązków i znalezienie chwili relaksu. W ofercie firmy znajduje się szeroki wybór zabiegów związanych z kosmetyką oraz dermokosmetologią, jak również różnorodne masaże, w tym zarówno masaże klasyczne, jak i lecznicze.

Zakres usług obejmuje depilację, hennę brwi i rzęs, makijaż, manicure, pedicure oraz mikrodermabrazję. Za wysoką jakość usług odpowiadają wykwalifikowane specjalistki z dużym doświadczeniem: Ula, Teresa i Martyna. Studio wyróżnia stosowanie starannie dobranych produktów, które są zgodne z naturalnym rytmem organizmu, zapewniając bezpieczeństwo i skuteczność. Każdy wykonywany zabieg traktowany jest jako ceremonia, podczas której stosuje się kojącą muzykę oraz odpowiednio dobrane olejki eteryczne, pomagając klientkom w relaksie i odzyskiwaniu równowagi wewnętrznej.

Oceny na poszczególnych stronach

Tylko zalogowani użytkownicy maja dostęp do tych danych.
Strona internetowa Ilość ocen Ocena
11 4.6 / 5
booksy 57 4.7 / 5
near-place 5 4.6 / 5
Data skanowania: 02.05.2026
Kraków
Krakowska 35

Zobacz profil firmy na
Ranking of companies

Znajdź specjalistę

Plebiscyt skupia najlepszych w branży

Szukasz specjalisty w pobliżu Ciebie? Sprawdź naszą wyszukiwarkę. Korzystaj tylko z usług najlepszych!
Szukaj