Joy and beauty of life

LAUREAT PLEBISCYTU ORŁY

Joy and beauty of life

2026 laureat konkursu
10 (246)
Puławy, Marszałka Józefa Piłsudskiego 24
O firmie:

Joy and Beauty of Life to uznany salon kosmetyczny mieszczący się w Puławach przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 24. Placówka oferuje szeroki zakres profesjonalnych zabiegów upiększających, koncentrując się na pielęgnacji dłoni, stóp oraz stylizacji i podkreślaniu oprawy oczu.

W zakres usług wchodzą pełne zabiegi manicure, począwszy od klasycznego, poprzez hybrydowy, aż po nowoczesną laminację paznokci wzmacniającą płytkę, co pomaga zapobiegać jej łamaniu i odkształceniom. W salonie dostępny jest także pedicure pielęgnacyjny, wykonywany z precyzyjnym usunięciem zrogowaceń przy użyciu frezarki oraz wygładzaniem pięt, dzięki czemu stopy zyskują jedwabistą gładkość. Sala zajmuje się również profesjonalną stylizacją brwi i rzęs, zapewniając laminację i dokładną regulację tych partii. Oferta obejmuje również zabiegi depilacyjne twarzy, takie jak depilacja wąsika i brody.

Wysoki poziom usług oraz indywidualne podejście do klienta przekładają się na doskonałe opinie oraz zaufanie osób korzystających z oferty studia, które niezmiennie oceniają je bardzo wysoko. Dzięki jakości pracy i trosce o detale, Joy and Beauty of Life zapewnia efekty estetyczne i trwałe, odpowiadające potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów.

Oceny na poszczególnych stronach

Tylko zalogowani użytkownicy maja dostęp do tych danych.
Strona internetowa Ilość ocen Ocena
1 5.0 / 5
booksy 245 5.0 / 5
Data skanowania: 03.05.2026
Puławy
Marszałka Józefa Piłsudskiego 24

Ranking of companies

Znajdź specjalistę

Plebiscyt skupia najlepszych w branży

Szukasz specjalisty w pobliżu Ciebie? Sprawdź naszą wyszukiwarkę. Korzystaj tylko z usług najlepszych!
Szukaj